Úvod » Horor » Zámek a klíč - Vítejte v Lovecraftu


        

Zámek a klíč - Vítejte v Lovecraftu

není skladem

 

Dostupnost: Vyprodáno
Číslo produktu: 041
Vydavatel: Comics centrum
Vazba: vázaná s matným přebalem a parciálním lakem
Rok a pořadí vydání: 2016 (druhé)
EAN kód: 9788088152101
naše cena:
499 Kč
Hlídací pes:
Hlídací pes

Kompletní specifikace

Vítejte na Klíčově, tajemné usedlosti v Nové Anglii, s mnoha dveřmi, které změní každého, kdo se do nich odváží vstoupit. A kde přebývá bytost plná nenávisti a zloby, která nebude mít pokoj, dokud se jí nepodaří otevřít ty nejstrašlivější dveře ze všech.

Seznamte se s rodinou Zámkových, jimž je osudem předurčeno stát se strážci tajuplných  zázračných klíčů. Nina, Tyler, Kinsey, Bóďa a Duncan se musejí každý zvlášť postavit svým strachům, zastavit šíleného vraha i plíživé zlo, skryté ve studni.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zámek a klíč je temná fantasy plná divů Joe Hilla, syna Stephena Kinga
 
Joe Hill (vlastním jménem Joseph Hillstrom King) je synem známého spisovatele hororů Stephena Kinga. Po svém otci zdědil velké spisovatelské nadání, které se projevilo již v jeho první sbírce povídek 20th Century Ghosts, za kterou byl nominován na několik cen. Jeho další knihy (Černá krabice, Rohy) znají čtenáři i v České republice a i u nás se jim dostalo velkého čtenářského zájmu.
 
Hill se etabloval na poli komiksu právě sérií Zámek a klíč, kterou vytvořil spolu s chilským výtvarníkem Gabrielem Rodriguezem. První sešit vyšel v USA v roce 2008 a od té doby je pravidelně nominován na ceny Eisner Awards a British Fantasy Award.
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zámek a klíč je zásadní komiks. Děj i postavy totiž vykresluje do stejné hloubky jako klasický román a navíc je dokonale zpracován jak spisovatelem, tak i výtvarníky a využívá všechny možnosti komiksu. Máme tady tři beznadějné děti - nejstaršího bratra Tylera, prostřední sestru Kinsey a nejmladšího Bóďu, který by mohl být abychom tak řekli klíčem k přežití.
 
Zámek a klíč funguje naprosto skvěle, protože se v něm odráží prapůvodní strach, který pociťuje každý z nás - strach ze ztráty nevinnosti, strach z toho, že můžeme nechtíc ublížit někomu, koho máme rádi, že když se odhalíme v slabé chvíli, může to nevyhnutelně vést k naší zkáze. Je to námět velkých příběhů , a když pak autor přidá ještě napětí, úzkost a náznak toho, že přijdou ještě mnohem horší věci, musí se čtenář připravit na pekelnou jízdu.
 
Předmluva Zámek a klíč - Robert CraisAutor: Joe Hill
Kresba: Gabriel Rodriguez
Překlad: Jan Kantůrek
Počet stran: 176 barevných stran
Formát: 15,8 23,9 cm
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


       když cena klesne pod

        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: